שיווק בדואר אלקטרוני - דיוור אלקטרוני

תוכן [ הסתר ]

שיווק בדואר אלקטרוני הוא השימוש בדואר אלקטרוני על מנת לשלוח מסרים ממוקדים או הצעות מסחריות אל קבוצת נמענים מוגדרת מראש. שיווק בדואר אלקטרוני הוא אחת השיטות החזקות ביותר ליצירת קשר מתמשך עם קהל הלקוחות שלך, בין אם הם הפכו כבר ללקוחות או שנשארו בגדר לקוחות פוטנציאליים.

כאשר רשימת הנמענים הולכת וגדלה, הופך הדיוור האלקטרוני אל הרשימה לאתגר טכני גדל והולך. משלוח אל כמה אלפי נמענים מן המחשב הביתי יכול להיות תהליך ארוך עד כדי בלתי אפשרי.

שירות אינטרנטי או תוכנה?

רוב החברות המספקות שירותי דיוור אלקטרוני מקצועי עושות זאת בשיטת השירות המקוון (software as a service), כך שהתוכנה אינה מותקנת על המחשב שלך אלא על שרתים מיוחדים, חזקים ומהירים. משתמשי השירות מקבלים שם משתמש וסיסמה, שבאמצעותה הם יכולים להתחבר אל השירות בכל זמן ומכל מקום, ולבצע פעולות, והמידע שלך בטוח ומגובה. בעבודה עם שירות דיוור אלקטרוני מקצועי אין צורך להתקין על המחשב שלך שום תוכנה, ואין צורך להתקין עדכונים של המערכת על מנת ליהנות מיכולות חדשות.

ניהול רשימות תפוצה גדולות

ניהול רשימת תפוצה גדולה הינו עסק מסובך, ניהול הרשימה דורש עיסוק רק לצורך הוספה של נמענים חדשים, הסרה של נמענים שביקשו לא לקבל יותר מסרים, הסרה של כתובות מייל שכבר אינן עדכניות (דואר שחזר), וחלוקת הרשימה לקבוצות עניין בכדי לדוור אליהן מסרים ייעודיים. מערכת דיוור אלקטרוני איכותית נותנת מענה לכל הנושאים הללו, וגם מאפשרת לך לייבא רשימות נמענים חדשות ולייצא את הרשימות שלך במקרה הצורך.

ספאם - שיווק בלתי מורשה בדואר אלקטרוני

אחת הבעיות הקשות בפניהן עומד השיווק בדואר האלקטרוני כבר שנים רבות הוא בעיית השיווק הבלתי מורשה, אם כפי שהוא ידוע גם בשם ספאם. שיטה זו כוללת משווקים שונים השולחים דואר אלקטרוני המכיל הצעות מסחריות אל אנשים שמעולם לא ביקשו לקבל מסרים אלו.

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בתחום הוא ספקי אינטרנט החוסמים דברי דואר המגיעים ממקורות הנראים להם חשודים כמקורות ספאם. אם שלחת דואר אל קבוצת נמענים גדולה, קיימת סבירות גדולה שכתובת המחשב שלך תזוהה כחשודה, והדואר שלך לא יגיע אל יעדו. חברות הדיוור האלקטרוני שומרות על קשר עם ספקי האינטרנט, ודואגות למנוע את החסימות הללו.

כלים לדיוור אלקטרוני ממוקד

שירותי דיוור אלקטרוני מקצועיים מציעים גם מגוון כלים המאפשרים לכם לנהל בצורה טובה יותר את מאמצי השיווק. הנה דוגמאות לכמה מן הכלים הללו:

שירותי דיוור אלקטרוני מובילים

רב מסר רב מסר
רב מסר היא מערכת השיווק בדואר אלקטרוני הגדולה בישראל. למערכת יכולות ייחודיות, כדוגמת יצירת סדרת מסרים מתוזמנת ושליחת SMS.